Programy

Świeży Towar
Świeży Towar

Świeży towar, czyli muzyczny program Marcina Bąkiewicza w każdą sobotę między 18:00 a 20:00, to propozycja dla wszystkich fanów rockowych nowości.

Sobota, 18:00 - 20:00
Makakofonia / MakakArt
Makakofonia / MakakArt

Od wtorku do czwartku między 22:00 a 24:00 Piotr "Makak" Szarłacki prezentuje nowości ze świata muzyki, teatru, sztuki, opowiada o ciekawych komiksach i książkach, a także rozmawia z muzykami i aktorami.

Poniedziałek - piątek, 22:00 - 24:00
Ostry Dyżur
Ostry Dyżur Poniedziałek - piątek, 10:00 - 13:00
Wieczorne Rozmowy
Wieczorne Rozmowy

Wieczorne Rozmowy” to jest mój autorski program, który powstał w 1993 roku. Radio to nie miejsce do leczenia, a więc nie jest to ani terapia, ani mityng. Kiedy rozmawiamy o tej dziwnej chorobie, nie ma miejsca na sentymenty - tak naprawdę nikt nikomu nie robi łaski - chcę dać wam nadzieję, że można wszystko zmienić w swoim życiu, ale wybór tak naprawdę należy do WAS. Nigdzie nie jest powiedziane, że musicie żyć!! Jeżeli nie chcecie, to ja po Was płakać nie będę! Nie próbujcie mnie zaskoczyć jakimiś opowieściami z Waszego pijanego życia - to nie są dla mnie rzeczy nowe - JA NIE JESTEM KRÓLEWNA ŚNIEŻKA - SAM JESTEM ALKOHOLIKIEM i wszystko, co przydarzyło się Wam, ja też przeszedłem. Żebyśmy wszyscy czuli się tu bezpiecznie, chciałbym, abyśmy przestrzegali kilku zasad: nie będę rozmawiał na antenie z nikim, kto jest pod wpływem alkoholu lub innego środka zmieniającego nastrój; nie będziemy polemizowali; nie będziemy krytykowali; nie będziemy oceniali wypowiedzi innych; będziemy mówili tylko o własnych doświadczeniach. Dlaczego???? Ano, dlatego, że to sprawdzona formuła, która da wszystkim naszym rozmówcom poczucie bezpieczeństwa. Nie będziemy rozmawiali o innych, nie będziemy nikogo obgadywać - z doświadczenia wiem, że tylko dzieląc się własnymi doświadczeniami, możemy pomóc sobie nawzajem. Krzysztof - alkoholik trzeźwy od ponad 32 lat (krzysztof@antyradio.pl) i Ruda - ładniejsza i lepsza część duetu, bez której ta audycja nie mogłaby istnieć (ruda@antyradio.pl).

Niedziela, 21:00 - 23:00
Odjechani w Antyradiu
Odjechani w Antyradiu Poniedziałek - sobota, 15:00 - 17:00
Kasprologia
Kasprologia Poniedziałek - piątek, 17:00 - 20:00
Wróć na stronę główną antyradio.pl
Wróć na antyradio.pl